Hakkımızda


Falken Kimdir ?

Geçmişten günümüze yapmış olduğumuz projelerle sektörde faaliyet gösteren firmamız, 2009 yılında FALKEN BACA SİSTEMLERİ İKLİMLENDİRME İNŞ. TAAH. TİC. LTD. ŞTİ. adıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana birçok projeye imza atmış firmamız, bünyesinde istihdam ettiği alanında uzman personeli ile bu tarihten beri baca ve çöp/çamaşırşutu sistemlerinde satış ve pazarlama, projelendirme, tasarım, planlama, üretim, montaj ve satış sonrası teknik destek konularında müşterilerine hizmetler sunmaktadır.

2009 yılında 300 metrekarelik bir atölyede 1 mühendis ve 5 işçi ile çıktığımız yolda, bugün Gebze’de 2000’i kapalı alan olmak üzere toplam 3500 metrekare alana sahip tesisimiz 4 makine mühendisi ve 2 makina teknikeri başta olmak üzere 35 kişilik bir ekibimiz ile “Türkiye'nin lider markalarından biri olarak" ilerlemeye devam ediyoruz. Bunun yanında; yurt içerisinde tamamladığımız başarılı projeler ve referanslar ile yurtdışındaki projelerde de aranılan firma olma hedefine doğru hızla yürüyoruz.

Çalışmış olduğumuz çözüm ortakları ile yürütmüş olduğumuz faaliyet alanlarında değişen ve yenilenen her teknolojiyi takip etmekte ve yılların vermiş olduğu deneyimle birlikte hizmet kalitemizi daima ileriye götürmeye çalışıyoruz.

Bir firmanın sahip olduğu en önemli değerin, nitelikli insan kaynağı olduğuna inanıyoruz. Falken’i başarılı kılan şeyler temel ilkeleri her yönüyle benimsemiş olan çalışanlarımız, onların performansı ve yeterlilikleridir ve bunlar da şirketimizin en büyük sermayesidir.

 

Vizyonumuz

Kaliteli, güvenilir ve nitelikli hizmet sunarak, müşterilerimizin istek ve beklentilerini en üst düzeyde yerine getirmek, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz daima bir adım önde olmak ve en iyi olmaktır. En iyi olmaktan kastımız, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamış ve onlar tarafından tercih edilen, çevresine duyarlı dost ve sosyal sorumluluk sahibi örnek bir şirket olmaktır.

 

Hakkımızda